Prima pagină » International » O femeie de 35 de ani face filme deocheate exclusiv cu pensionari! Îi alege din casele de îngrijire!

O femeie de 35 de ani face filme deocheate exclusiv cu pensionari! Îi alege din casele de îngrijire!

17 oct. 2024, 10:31, 1 ,
Redacția BZI în International

O femeie de 35 de ani a dezvăluit că îi place să se culce cu bărbații în vârstă, făcând filme deocheate cu aceștia în mod exclusiv. Ba, mai mult de atât, îi atrage pe cei din casele de îngrijire.

Tiffany a sedus mulți bărbați mai în vârstă din casele de îngrijire și din facilitățile de asistență, afirmând că există o metodă sigură de a-i convinge să filmeze cu ea. Femeia de 35 de ani filmează conținut erotic cu pensionarii și este mândră că este singura actriță de filme deocheate care realizează exclusiv scene cu bărbați pensionați.

Femeia de 35 de ani face filme deocheate cu pensionari

Tiffany, din Wisconsin, SUA, a spus că vârstnicii au nevoie de ea, deoarece unii dintre ei „nu au mai făcut asta din 1999.” Tânăra a spus că a câștigat o avere din această activitate unică de a face bani și a adăugat că îi place ceea ce face.

Secretul ei este să-i invite pe pensionari la cină și băuturi, oferindu-le un tip special de îngrijire pentru seniori.

„Ceea ce îmi place cel mai mult este să ies la masă și să formez o conexiune, făcându-i să se simtă confortabil, mai ales dacă plănuim să facem asta mai târziu. O cină în oraș cu discountul pentru seniori, apoi mergem acasă, mai târziu”, a declarant tânăra.

Tiffany este mândră de ceea ce face și crede că aduce o contribuție reală vieților vârstnicilor.

„Sunt aici să îi ajut pe seniorii care au cea mai mare nevoie. Unii dintre ei nu au mai făcut asta din 1999. Și aduc mult mai mult decât zâmbete pe fețele lor. Unul dintre cele mai memorabile momente pentru mine a fost când unul dintre acești domni mi-a spus că l-am făcut să se simtă din nou tânăr”, a povestit Tiffany.

Tiffany a dezvăluit că îi plac bărbații mai în vârstă deoarece îi consideră relaxați și maturi

„Nu am nimic împotriva bărbaților de vârsta mea, dar există un motiv pentru care sunt atrasă de bărbați mai în vârstă. Sunt mai înțelepți și, pe măsură ce îmbătrânești, realizezi cu adevărat ce este important în viață. Bărbații mai în vârstă caută aventură și distracție. Nu le pasă ce fac eu pentru muncă”, a explicat tânăra.

Pe lângă faptul că se culcă cu seniorii, Tiffany a dezvăluit că îi plac și bărbații tocilari și „cei uitați”. Ea a spus că consideră că aceasta se datorează faptului că, atunci când era copil, s-a simțit ignorată, așa că acum îi ajută pe alții care simt la fel.

Tiffany câștigă în jur de 16.000 de lire pe săptămână din această activitate unică și nu are de gând să se retragă prea curând. Ea a dezvăluit că vrea să lucreze întotdeauna online și se vede făcând TikTok-uri ca bunică.

Femeia de 35 de ani face filme deocheate exclusiv cu bărbați pensionari, fiind o activitate din care își produce sume fabuloase. Tânăra a declarat că nu are de gând să se oprească.

Bugetul.ro
Zile libere de la Guvern pentru toată România. Angajații și elevii se vor bucura de un nou weekend prelungit în perioada imediat următoare
redactia.ro
Doliu în muzica din România. A murit un cunoscut trapper
Bugetul.ro
Găselnița Digi RCS RDS pentru abonații din România. Toți cei care au un abonament la compania de telecomunicații se pot bucura de filme și în aplicația Digi TV
a1.ro
Marele absent de la înmormântarea Teodorei Marcu. Ce persoană importantă nu a putut ajunge și din ce motiv
Playtech.ro
Cum poţi afla dacă ai moştenit acţiuni primite de părinţi sau bunici în Cuponiada din anii ’90. Cum se obţine sumarul de cont
observatornews.ro
Lista taxelor care ar putea intra în vigoare de la 1 iulie. 6 milioane de români, loviţi de noile măsuri
Playsport.ro
Incredibil! Cum poate să arate Sandra Izbașa la 11 ani după ce s-a retras din gimnastică. Imaginile au scăpat pe net
Evz.ro
Gustul verii într-o tartă. Rețeta simplă cu fructe proaspete
realitatea.net
Guvernul dă 10.000 de lei pentru șoferii care au mașini vechi. Care sunt condițiile pentru a lua banii
SportpeSurse
Sărăcia lucie l-a izolat pe marele fotbalist român. Foștii colegi l-au dat uitării și trăiește din mila vecinilor
Playtech.ro
Cum poţi afla dacă ai moştenit acţiuni primite de părinţi sau bunici în Cuponiada din anii ’90. Cum se obţine sumarul de cont
Dailybusiness.ro
Statul dă 700 de lei în plus pentru pensionari! CÂND ajung banii la aceștia
RomaniaTV
MapN sună alarmă despre ordinul de recrutare trimis românilor din Diaspora. Precizări de ULTIMĂ ORĂ – DOCUMENT
stiriromania.ro
Alex Marcu, sfâșiat de durere lângă sicriul Teodorei. Bărbatul își ia adio de la soție cu râuri de lacrimi
RomaniaTV
Imagini SFÂȘIETOARE de la înmormântarea Teodorei Marcu. Părinții și soțul, îngenuncheați de durere. Tot satul își ia adio de la ea! VIDEO
redactia.ro
Criminalul Robert Lupu nu a fost luat de la morgă. Familia nu vrea să audă de el. Ar putea fi înmormântat pe banii statului
ego.ro
Am aflat secretul teribil al soacrei mele, iar acum nu știu ce să fac! Cum aș putea să îi spun soțului așa ceva!?!
Comentarii
  • DOAMNE FEREȘTE! … NU MAI PUBLICAȚI ASEMENEA IDIOȚENII – NU AJUTĂ PE NIMENI ASEMENEA INFORMAȚII.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
06 iunie 2025
06 iunie 2025