Prima pagină » Actualitate » El este bărbatul care înțepa femei în București. Unde l-a prins poliția – VIDEO
El este bărbatul care înțepa femei în București. Unde l-a prins poliția - VIDEO

El este bărbatul care înțepa femei în București. Unde l-a prins poliția – VIDEO

18 aug. 2022, 20:43,
în Actualitate

Bărbatul pe trotinetă care zgâria, lovea și înțepa femei în Capitală a fost prins joi seara în comuna Vidra, din județul Ilfov.

Acesta are 38 de ani și este din Capitală. Bărbatul a fost depistat în trafic, în comuna Vidra, județul Ilfov. Acesta a fost condus la sediul Serviciului Investigații Criminale, pentru proceduri legale.

„În urma activităților de investigare, desfășurate de polițiștii din Capitală, bărbatul a fost identificat și ulterior depistat în trafic, în comuna Vidra, județul Ilfov.

Acesta a fost condus la sediul Serviciului Investigații Criminale, în vederea continuării procedurilor legale”, se arată într-un comunicat al Poliției.

Polițiștii au fost sesizați miercuri seara prin apel la 112 cu privire la faptul că o tânără ar fi fost zgâriată cu un obiect tăietor-înțepător de către un bărbat, care se afla pe o trotinetă, pe o stradă din Sectorul 1.

Fiica cea mare a lui Ioniță și a Vioricăi de la Clejani a ajuns seara trecută la spital, asta după ce atât ea, cât și o altă femeie, au fost înjunghiate de un bărbat ce se deplasa pe o trotinetă. El e căutat de Poliție în aceste momente, dar iar Margherita abia ce a fost externată din spital.

Viorica de la Clejani, prima reacție după ce fiică sa, Margherita, a fost înjunghiată pe stradă

Viorica de la Clejani e extrem de revoltată după toate cele întâmplate, iar aceasta susține că nimeni nu își face treaba așa cum ar trebui.

”Acum e bine, a stat toata noaptea în spital, acum e la Poliție. Sunt foarte supărată, nu vreau să mai aud de presă, oamenii mi-au mediatizat atât de mult copiii încât sunt recunoscuți pe strada, iar adevărații infractori sunt lăsați în libertate. Mi-e scârbă de oameni, bine face Bill Gates că vrea să radă toata planeta asta, să rămână doar animalele, că ele sunt bune”, a spus Viorica de la Clejani pentru Playtech.ro.

Aceasta a avut un atac dur la adresa justiției din România, iar cântăreața susține că îi e scărbă de tot ce se întâmplă în prezent.

”Mi-e scârbă de Justiția română, de procuratură și de tot. Am ziare din America, Franța care scriu de mine, de peste tot. N-am nevoie, nu mai suport oamenii”, a mai continuat mesajul dur al acesteia.

Bugetul.ro
Dispare lacul din București văzut de milioane de localnici măcar o dată în viață. Totul se transformă într-un spațiu dedicat activităților sportive
redactia.ro
Cum l-a numit Mihai Gâdea pe George Simion după ce președintele AUR a jignit femeile din România
Bugetul.ro
Cel mai analfabet județ din România. Un vlogger din țara noastră a întocmit un clasament al județelor unde gradul de analfabetism este foarte ridicat
a1.ro
Ce va face Ana Maria Gavrilă după victoria lui Nicușor Dan la prezidențiale. Decizia categorică anunțată în online
Playtech.ro
Dispare Mirabela Grădinaru de lângă Nicușor Dan? Îi este imposibil să se adapteze, o recunoaște chiar el: „Toată viața a fost...”
observatornews.ro
Ce vor păţi românii care şi-au tăiat buletinele şi paşapoartele după rezultatul alegerilor
Playsport.ro
Incredibil! Cum poate să arate Sandra Izbașa la 11 ani după ce s-a retras din gimnastică. Imaginile au scăpat pe net
Evz.ro
Cum să îți protejezi aspiratorul. Erori frecvente care scurtează durata de viață a acestuia
realitatea.net
Colesterolul redus într-o săptămână. Cinci pași recomandați de nutriționiști
SportpeSurse
S-a aflat cine este în spatele lui George Simion. Întâlnire controversată în Austria
Playtech.ro
Ce se întâmplă în culisele PSD? PNL și USR își împart rămășițele partidului condus de Ciolacu / Surse EXCLUSIVE
Dailybusiness.ro
AUR, anunţ de ultimă oră pentru susţinătorii săi: „Refuzăm să girăm o farsă. Suntem într-un punct mai grav decât în noiembrie”
RomaniaTV
CUTREMUR la CCR! Se cere ANULAREA alegerilor
stiriromania.ro
La 57 de ani, Carmen a devenit cea mai în vârstă mamă de gemeni din România. Partenerul, cu 22 de ani mai tânăr
RomaniaTV
Carmen Iohannis și-a făcut INTERVENȚII la față. Soția lui Iohannis a întinerit peste noapte. Toți și-au dat coate când au văzut-o / FOTO
redactia.ro
Prima decizie importantă luată de americani în privința României imediat după alegerea lui Nicușor Dan ca președinte
ego.ro
Cine este și cum arată singura soră a lui Klaus Iohannis. Acum s-a aflat! FOTO

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
21 mai 2025
21 mai 2025