Prima pagină » Cancan ultimă oră » Despărțire în showbiz! Laurette și fotbalistul Magaye Gueye nu mai formează un cuplu. Care este, de fapt, motivul separării

Despărțire în showbiz! Laurette și fotbalistul Magaye Gueye nu mai formează un cuplu. Care este, de fapt, motivul separării

13 feb. 2022, 15:20,
în Cancan ultimă oră

Deși părea că nimic nu va sta în calea fericirii lor, Laurette și fotbalistul Magaye Gueye s-au despărțit. Iată ce a determinat-o pe mulatră să pună punct relației cu fostul dinamovist!

Laurette și fotbalistul Magaye Gueye nu mai formează un cuplu

Când credea că soarele a ieșit pe strada ei, Laurette a luat o decizie care a surprins pe toată lumea și s-a despărțit de bărbatul cu care spera să construiască un viitor mai bun. Se pare că, în cazul lor, iubirea la distanță nu a funcționat, iar acesta ar fi unul din motivele pentru care mulatra i-a spus ”Adio” fostului dinamovist.  Magaye Gueye a semnat cu un club din liga a doua aflat în Grecia. Așa că a trebuit să se mute acolo pe perioada contractului:

„Lucrurile se complicaseră în ultima perioadă iar ideea de distanță le-a cam stricat puțin planurile și a făcut relația lor să scârțăie. În plus, se pare că Laurette nu a putut trece peste niște lucruri nu tocmai ok pe care i le-ar fi făcut Magaye…”, a mărturisit un apropiat al celor doi.

Laurette: ”Știe că îl iubesc și el mă iubește pe mine”

În urmă cu trei luni, Laurette nu mai contenea în a-i declara dragostea fostului iubit. Mulatra spunea la acea vreme că este tare mândră de faptul că relația dintre ei a rămas ”în picioare”, în ciuda obstacolelor și neplăcerilor apărute de-a lungul timpului:

“Este foarte mândru de mine și mă susține. Nu are de ce să fie gelos. Iar dacă nu e gelos înseamnă că nu mă iubește. Eu sunt mai geloasă decât el. Ne susținem cu absolut orice, ne iubim mult și chiar dacă am trecut prin anumite neplăceri în relație, dragostea noastră a crescut și a fost tot mai puternică.

Este cel mai frumos, bun și talentat bărbat. Este fotbalistul și jucătorul meu preferat. Nu trebuie să-i fac o declarație de dragoste, el știe că îl iubesc și el mă iubește pe mine. Sunt foarte fericită alături de el în acest moment și cred că nimic nu este întâmplător”, mărturisea Laurette, în urmă cu trei luni.

 

Bugetul.ro
Bulgaria, umilință supremă pentru România! Țara noastră a fost exclusă definitiv din programul Visa Waiver, însă vecinii din sud vor avea acces neîngrădit peste Ocean
redactia.ro
Cine e miliardarul care a murit la polo după ce a înghițit o albină
Bugetul.ro
Adio, Parcul IOR din București în actuala formă! Primarul Robert Negoiță vrea să transforme locul de recreere din Sectorul 3 într-o oază modernă
a1.ro
Cum a fost surprinsă Mihaela Botezatu, văduva lui Silviu Prigoană, la mormântul soțului ei. Cum arată locul de veci la șapte luni
Playtech.ro
Ţara în care româna este limbă oficială. Este vorbită de mulţi cetăţeni
observatornews.ro
Sporuri de 12 miliarde de lei pentru bugetari. Cele mai absurde, "pentru praf" sau "de antenă"
Playsport.ro
Descoperirea care șochează despre telefonul lui Trump: nici patriotic, nici american nu este
Evz.ro
O mare bătaie de cap pentru șoferi. Prețurile la RCA explodează
realitatea.net
Românii au găsit o nouă metodă de a păcăli aparatele de reciclare. Reușesc să obțină o grămadă de bani cu un singur pahar de plastic
SportpeSurse
EXCLUSIV Imagini devastatoare cu casa părintească a lui Ion Țiriac din Brașov. Locuința a ajuns o dărăpănătură în care colcăie șobolanii. Primarul orașului face declarații tulburătoare despre miliardar: ““Nu l-a interesat niciodată”
Playtech.ro
Planta banală care îi poate îmbogăţi pe români. Se scot mii de euro la hectar
Dailybusiness.ro
Câți bani a câștigat Cristela în 2024. Cu ce afaceri se ocupă soția lui Călin Georgescu
RomaniaTV
Nicuşor Dan, mesaj important pentru români înaintea desemnării premierului
stiriromania.ro
Alex Marcu, sfâșiat de durere lângă sicriul Teodorei. Bărbatul își ia adio de la soție cu râuri de lacrimi
RomaniaTV
Soţia celui mai temut interlop al României tună şi fulgeră: S-ar putea să se trezească BALAURUL!
redactia.ro
Un nou accident aviatic în India. Nu există supraviețuitori
ego.ro
Am aflat secretul teribil al soacrei mele, iar acum nu știu ce să fac! Cum aș putea să îi spun soțului așa ceva!?!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`