Prima pagină » Cultural » Deea Maxer, răvăşită după ce a aflat că Dinu Maxer şi-a găsit pe alta. Ce reacţie a avut

Deea Maxer, răvăşită după ce a aflat că Dinu Maxer şi-a găsit pe alta. Ce reacţie a avut

19 apr. 2023, 09:26,
în Cultural

După ce Dinu Maxer s-a afișat, zilele trecute, în compania unei brunete, fosta lui soție pare să fi ”căzut în butoiul cu melancolie”. Ce reacție a avut, de fapt, Deea Maxer când a aflat că tatăl copiilor ei și-a găsit pe alta.

Viața  de bărbat liber pare să-i priască lui Dinu Maxer. De ce spunem asta? Locul Deei Maxer a fost rapid luat de o altă focoasă brunetă. Chiar înainte de săbătorile pascale, cei doi au fost surprinși într-un supermarket din cartierul Rahova.

Deea Maxer, răvăşită după ce a aflat că Dinu Maxer şi-a găsit pe alta

Totodată, Dinu Maxer a recunoscut cu mâna pe inimă că iubește frumosul și adoră să fie înconjurat de oameni frumoși, iar bruneta de la brațul lui este dovada clară că artistul respectă cu ”sfințenie” tiparul feminin preferat. Dinu a recunoscut că viața merge înainte, iar femeia alături de care a fost surpins este o cunoștință din gașca de prieteni.

„Da, am fost zilele trecute cu o cunoștință, din gașca de prieteni, în acel supermarket. Făceam împreună cumpărăturile de Paște, pentru că urma să sărbătorim cu tot grupul”, a declarat artistul  pentru CANCAN.RO.

La nici 24 de ore de când au ieșit le iveală detaliile ”picante” din viața lui Dinu, fosta lui soție pare să fi ”căzut în butoiul cu melancolie”. Spunem asta deoarece, pe rețelele de socializare, Deea Maxer a publicat o fotografie din timpul unei vacanțe la Istanbul, acolo unde, cel mai probabil a fost în compania lui Dinu Maxer. Totodată, cuprinsă de melancolie, aceasta a subliniat că îi este dor de o vacanță.

Cu cine și-a petrecut Deea Maxer sărbătorile de Paște

În viața Deei Maxer au avut loc schimbări majore, însă, faptul că este alături de cei doi copii ai ei, face mai mult decât orice pe lume. Divorțul de fostul ei soț a venit cu doar o lună înainte de Paște și mulți s-au întrebat cum au petrecut cei doi sărbătorile.

Cei doi părinți au căzut de comun acord în ceea ce privește custodia celor mici. Astfel, Deea Maxer a petrecut Paștele ortodox alături de copiii, iar de Paștele catolic, Dinu a fost cel care a fost alături de cei mici.

În cadrul unui interviu, Dinu Maxer a declarat că este prima oară când este departe de copiii lui, însă are credința că, într-un final, totul se va aranja în favoarea lor.

„Mi s-a părut firesc să-i las copiii Deei, să petreacă cu ea. S-au dus la fratele ei, lângă Corbeanca. E prima oară când sunt fără copii. Dar nu mi-e greu, dimpotrivă, acum sunt în perioada de acceptare”, ne-a declarat Dinu Maxer.

Bugetul.ro
Cum arată noul Logan făcut de Dacia, care urmează să spargă toate barierele. Constructorul francez este optimist în legătură cu impactul noii mașini
redactia.ro
Ordinul dat de Putin ucrainenilor din teritoriile ocupate. Decizia dificilă pe care trebuie să o ia oamenii
Bugetul.ro
Adio, ANPC pentru Cristian Popescu Piedone! Curtea de Apel București i-a dat vestea, după ce a fost acuzat de nepotism
a1.ro
Cătălin Botezatu, nevoit să repete analizele din cauza cancerului. Designerul merge în Turcia special pentru asta
Playtech.ro
Bebeluș salvat în ultimul moment, în Iași. Înghețat, micuțul a fost auzit plângând
observatornews.ro
8 zile libere pentru români, în această primăvară. Calendarul minivacanţelor 2025
Playsport.ro
Incredibil! Cum poate să arate Sandra Izbașa la 11 ani după ce s-a retras din gimnastică. Imaginile au scăpat pe net
Evz.ro
Meteorologii, în alertă. Un ciclon va face ravagii în România
realitatea.net
Țara vecină unde alimentele s-au ieftinit cu 50%. Românii din apropiere se pregătesc să treacă granița pentru a face cumpărături
SportpeSurse
Dan Șucu și-a făcut bagajele și a plecat de acasă! În cel mai abrupt mod a provocat divorțul de jumătatea vieții
Playtech.ro
Prima apariție a lui Mihai Bendeac la Antena 1, după ce actorul a revenit la trustul Intact. În ce emisiune îl vor putea urmări românii
Dailybusiness.ro
Românii care primesc 1.500 de euro de la stat. Cererea se depune din 30 mai, iar banii vor ajunge direct în cont!
RomaniaTV
Vestea MOMENTULUI! Corina Caciuc și Reghe, în culmea fericirii. Anamaria Prodan va fi furioasă!
stiriromania.ro
La 57 de ani, Carmen a devenit cea mai în vârstă mamă de gemeni din România. Partenerul, cu 22 de ani mai tânăr
RomaniaTV
Este ştirea momentului în ROMÂNIA. Verdictul final, în mai puţin de o oră
redactia.ro
Doliu în medicina românească. A murit unul dintre cei mai importanți medici. A fost un profesionit desăvârșit
ego.ro
Vești proaste pentru Gabriela Cristea! Ce s-a aflat după demisia de la Antena Stars EXCLUSIV

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
22 martie 2025
22 martie 2025