Prima pagină » Cancan ultimă oră » Bia Khalifa i-a spus „adio” lui Fulgy! Ce spune blondina despre fiul Clejanilor: „Bine că am scăpat de săracul ăla”

Bia Khalifa i-a spus „adio” lui Fulgy! Ce spune blondina despre fiul Clejanilor: „Bine că am scăpat de săracul ăla”

22 feb. 2023, 19:19, 14 ,
în Cancan ultimă oră

În urmă cu o lună, Bia Khalifa se fotografia cu Viorica de la Clejani și cu Fulgy, cu care era împreună. În mediul online, păreau extrem de fericiți, ba chiar se vorbea despre o posibilă nuntă.

În realitate, lucrurile au stat altfel, au apărut problemele, iar relația lor de iubire a ajuns la final.

Bia Khalifa i-a spus „adio” lui Fulgy

În ultimul timp, au apărut mai multe clipuri video și imagini în care Bia Khalifa îl sărută pe Sișu, iar Fulgy apare alături de alte femei. Astfel, cei doi au pus punct speculațiilor. Primul care a dat vestea, a fost Fulgy. Băiatul Clejanilor a dat de înțeles că este singur și este disponibil.

Acum, Bia Khalifa a spus verde în față că este singură, iar relația lor a ajuns la sfârșit, în ciuda faptului că cei doi păreau foarte fericiți împreună.

Blondina a subliniat că ea este cea care a pus punct relației și spune că dacă Fulgy o va ataca, atunci, cu siguranță, ea va ieși public și va spune ce s-a întâmplat, de fapt, între ei.

Bia îl lovește subtil pe fostul iubit

Bia Khalifa a publicat un mesaj pe o rețea de socializare, prin intermediul căruia îl atacă subtil pe Fulgy. Blondina îl numește pe Fulgy „sărac” și spune că este fericită că a scăpat de el.

„Bine că am scăpat de săracul ăla. Sunt singură, regina s-a întors! Și pentru cine se întreabă, eu l-am lăsat. Eu am pus prima story și a pus și el după. Dacă e cuminte și își vede de treaba lui, nu vă spun ce s-a întâmplat, rămâne privat tot, din respect pentru mine, că eu nu fac tam-tam, doar mă protejez în caz de ceva și răspund în caz că trebuie să corectez situații sau discuții legate de mine. Dacă vrea să-l fac vedetă, că nu-l bagă nimeni în seamă, că are TikTok-ul și Instagram-ul plin doar de mine (și nu le șterge, doar le arhivează ca să nu piardă like-urile). Atât am de spus, nu are de cât să își vadă de treabă și să o lăsăm moartă”, a scris Bia Khalifa, pe pagina sa de Instagram.

Bugetul.ro
Zile libere de la Guvern pentru toată România. Angajații și elevii se vor bucura de un nou weekend prelungit în perioada imediat următoare
redactia.ro
Ce nu trebuie să faci sub nicio formă după Rusalii. Vei avea împliniri pe toate planurile
Bugetul.ro
Găselnița Digi RCS RDS pentru abonații din România. Toți cei care au un abonament la compania de telecomunicații se pot bucura de filme și în aplicația Digi TV
a1.ro
"Iubitul meu are doar 89 cm și e cu 19 ani mai mare decât mine". Cuplul despre care mulți spun că arată ciudat
Playtech.ro
Staţiunea refugiu pentru români când e caniculă în marile oraşe. Devine neîncăpătoare în astfel de zile
observatornews.ro
Cu cât contribuie industria IT la PIB-ul României. Iancu Guda: "Absolut fabulos!"
Playsport.ro
Incredibil! Cum poate să arate Sandra Izbașa la 11 ani după ce s-a retras din gimnastică. Imaginile au scăpat pe net
Evz.ro
Prețuri astronomice la Mamaia. O zi de plajă, fără cazare, e 800 de lei
realitatea.net
Guvernul dă 10.000 de lei pentru șoferii care au mașini vechi. Care sunt condițiile pentru a lua banii
SportpeSurse
BREAKING NEWS Gino Iorgulescu, grav bolnav. Șeful fotbalului nu mai poate să meargă și riscă un nou infarct!
Playtech.ro
Cele mai bune plaje din Thassos pentru copii. Au ape liniștite, nisip fin și umbră naturală
Dailybusiness.ro
Statul dă 700 de lei în plus pentru pensionari! CÂND ajung banii la aceștia
RomaniaTV
Nicuşor Dan a promulgat legea. Avem o nouă sărbătoare naţională! DOCUMENTUL trimis la Monitorul Oficial
stiriromania.ro
Alex Marcu, sfâșiat de durere lângă sicriul Teodorei. Bărbatul își ia adio de la soție cu râuri de lacrimi
RomaniaTV
Încă o vedetă de la Insula iubirii, atacată brutal!
redactia.ro
Nicușor Dan a promulgat legea cerută de foarte mulți români. Care sunt măsurile legale stabilite
ego.ro
Am aflat secretul teribil al soacrei mele, iar acum nu știu ce să fac! Cum aș putea să îi spun soțului așa ceva!?!
Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`