Prima pagină » Cancan » Monica Bîrlădeanu, probleme în vacanța din Bali! Ce a deranjat-o cel mai mult

Monica Bîrlădeanu, probleme în vacanța din Bali! Ce a deranjat-o cel mai mult

26 aug. 2025, 15:23, 2 ,
Redacția BZI în Cancan

Monica Bîrlădeanu s-a confruntat cu anumite probleme în vacanța din Bali, unde se află cu soțul ei, Valeriu Gheorghiță. În pofida acestora, cei doi au avut parte de momente fabuloase în celebra destinație. Mai mult, Monica Bîrlădeanu le-a povestit fanilor că a vizitat o mulțime de locuri și a luat parte la multe activități specifice destinației în care se află.

Monica Bîrlădeanu și Valeriu Gheorghiță au avut parte de o vacanță fabuloasă! Cei doi au ales un loc superb din Bali, în care se pare că s-au simțit excelent. Este una dintre cele mai frumoase destinații din lume, astfel că și imaginile pe care cei doi le-au postat au vorbit de la sine, potrivit Spynews.

Monica Bîrlădeanu, probleme în vacanța din Bali

La final de vară, Monica Bîrlădeanu și Valeriu Gheorghiță au plecat într-o vacanță exotică în Bali! Deși vedeta a postat o mulțime de imagini superbe, chiar și alături de soțul ei, au existat lucruri și care nu au fost pe placul ei.

Ca orice vacanță într-o destinație exotică, lucrurile nu au fost perfecte nici în Bali. Monica Bîrlădeanu a dezvăluit că, în spatele imaginilor superbe, în care arată impecabil, s-a confruntat cu o umiditate foarte mare în Bali, motiv pentru care coafurile ei nu au rezistat.

Ei bine, fanii au fost surprinși de acest lucru, cu siguranță, pentru că Monica Bîrlădeanu i-a încântat cu imagini superbe. Cei doi au vizitat o mulțime de locuri, au făcut activități specifice destinației în care sunt, iar faptul că s-au simțit foarte bine s-a putut observa pe rețelele de socializare.

„O altă fațetă a Bali-ului: umiditate masivă și păr mereu creț. Deci coafura nu rezistă”, a declarat Monica Bîrlădeanu, pe rețelele de socializare.

Împlinesc curând un an de căsnicie

Monica Bîrlădeanu și Valeriu Gheorghiță împlinesc în curând un an de când sunt soț și soție! Cei doi au avut parte de o nuntă elegantă, alături de o mulțime de invitați, care s-au distrat pe măsură.

Cei doi s-au căsătorit după o relație de iubire frumoasă și discretă, pe care au ținut-o departe de ochii curioșilor. Monica Bîrlădeanu a strălucit în rochia de mireasă și toate privirile au fost ațintite asupra ei. La final, vedeta a mărturisit că nunta a decurs exact așa cum și-a dorit, atât ea, cât și Valeriu Gheorghiță.

Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Comentarii
  • Acum chiar ca ati ajuns la fundul fundului .. sa pui la breaking news ca monica barladeanu are parul cret de la umiditate .. fix cand credeam ca mai jos de atat nu puteati ajunge ..

  • Am crezut ca au deranjat-o fantomele victimelor vaxxate in plandemie, venite la barbatu-sau.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
13 decembrie 2025
13 decembrie 2025